Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zylë Krasniqi - Një Zë Burri Del Prej Guri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2012

2012-04-24T02:30:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Zë Burri Del Prej Guri" kënduar nga Zylë Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zylë Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zyle Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet