Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyrije Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Zyrije Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Motra e

Majlinda Bajramit

Motra e

Mallëngjim Bajramit

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Zyrije Bajrami, Motrat Bajrami, Xiki Bajrami

Komente 0