A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Zzap is a popular songwriter and collaboriative artist of Pop music. Më datë 3 Qershor 2017, Zzap publikon videoklipin "Iluzion", në bashkëpunim me Eanda. Më datë 6 Maj 2018, Fuego publikon videoklipin "Homie", në bashkëpunim me Zzap. Më datë 6 Prill 2019, Zzap publikon videoklipin "Gasolina". Për ‘beat-in’ e kësaj kënge është kujdesur Bujaa Beats, ndërsa kënga është e realizim i producentëve ZzapnChriss. Produksioni Filmnation është kujdesur për xhirimin e videoklipit muzikor të kësaj kënge. Më datë 17 M...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Zzap And Chriss

(Current member)

On Records

(Current leader)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Momo
Iluzion
Gasolina

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (1)


Related Artists:

Ernis Çili

Xhustino Hasani

Stefan Marena

Verim Zendeli

Papush Sadiku

Sajmir Çili

Besmir Metani

Egzon Krasniqi

Egland

Denny


Tags: Zzap

Zzap in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019