Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

52oni - Jo Mo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Marenglen Boja

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

13/09/2020

2020-09-13T09:21:57+00:00


"Jo Mo" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga 52oni.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mbresa - Jo Mo

Po don me pas dikon qe t'don shume
Thu qe je keq, thu qe je i vetmun
Po thu ke prit per dikon si une
Ke ardh gabim ajo nuk jom une

REF. 2X:
Se nuk e ke dit ti,jo nuk e ke dit ti
Edhe mu njejt si ty mkan thy

Selfish shit noshta n syte e tu
Mi fale krejt po spo muj me i pranu
Mes vetave veten e kom harru
Sjom mo e njejta tash kom ndryshu

REF. 2X:
Se nuk e ke dit ti,jo nuk e ke dit ti
Edhe mu njejt si ty mkan thy

No I don't wanna break you,
noshta per ty osht krejt qa don
And I don't wanna hurt you,
po qka ti je nuk po mjafton
I decided to protect my heart this time,
e ksaj here jom une ajo qe shkon

Red Bloody - Jo Mo

Jo mo
jo mo nuk ki me m pas
jo mo nuk du me t pa
Harrom nese bon
shko tash se mo ste shkon
Ke vdek per mua a kupton
Spo du me ni per ty a kupton
Ndoshta paret mujn me ta ndreq ty ket jet
Amo zemren ta ndreq nji dashni e vertet

Ref:
Shko te lutem shko mos u pendo
merre forcen dhe vazhdo
cdo moment me mu ti mendo
cdo cast me mu kujto x2

I hutuar ne mendjen time
Kerkoj vetem nje moment
Mendova se ishte enderr
Po qenka realitet
Jam i ftoht dhe me ngroh
A thu kjo dashuri na mban
Jo zemer keshtu nuk shkon
Jo me keshtu nuk vazhdon
Sot degjoj melodine e zemres
Sot shikoj realitetin e ndjenjes
Ti sme dhurove dashuri jo
Un te desha po tani ti shkoo

Ref:
Shko te lutem shko mos u pendo
merre forcen dhe vazhdo
cdo moment me mu ti mendo
cdo cast me mu kujto x2

Adelina Berisha - Jo Mo

Yeah yeah yeah yeah yeah
uooo yeahh uooo yeahh

Ton javen um pret mu
Jo mo jo mo ahhhh
Pa ty ma spo du
Jo mo jo mo ahhh
Maje t'hunes je tu ma pru
Jo mo jo mo ahhh
Shok tkom mo spo du
Jo mo jo mo ahhh
Boten tone ti ma dhuron
Ne bot tjeter une jom ti sdon
Shoku jem po tjetrin se lo
Me kerkon t'jet me kerkon
Sa me pak te jemi ne yehh
Aq me shum do kemi ne yehh

2x
Para para para para mos um dil
Boj ca du vet boj ca du vet
Para para para para mos mu sill
Boj ca du vet boj ca du vet

Sa keq po mvjen
Si ti ka sat dush
Afer meje smun me nejt sa tdush
Vetem pot len shoqja jote ngusht
Afer teje smuj me nejt sat dush

Ton javen um pret mu
Jo mo jo mo ahhhh
Pa ty mo spo du
Jo mo jo mo ahhh
Maje t'hunes je tu ma pru
Jo mo jo mo ahhh
Shok tkom mo spo du
Jo mo jo mo ahhh
Boten tone ti ma dhuron
Ne bot tjeter une jom ti sdon
Shoku jem po tjetrin se lo
Me kerkon t'jet me kerkon
Sa me pak te jemi ne yehh
Aq me shum do kemi ne yehh

2x
Para para para para mos um dil
Boj ca du vet boj ca du vet
Para para para para mos mu sill
Boj ca du vet boj ca du vet

Sa keq po mvjen
Si ti ka sa dush
Afer meje smun me nejt sa tdush
Vet pot len shoqja jote e ngusht
Afer teje smuj me nejt sa dush

uooo yeahh uooo yeahh
Më Shumë Këngë Nga 52oni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet