A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: AB-MC është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Blendi Malaj. Më datë 18 Janar 2009, AB-MC publikon videoklipin "Get Crunk", në bashkëpunim me Bujaa. Më datë 14 Shtator 2010, AB-MC publikon videoklipin "Skenderbeu I Kosoves", në bashkëpunim me Bujaa. Më datë 31 Mars 2011, AB-MC publikon videoklipin "Bonu E Fort Moj Nan", në bashkëpunim me Bujaa & Arifoss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bx-A

Dren (D.o.G.)

Jeton

Cyanide

Presioni

Kobra aka Helmusi

Buja

N.A.G

Sela aka Boszman

Xhero


Tags: Ab-Mc, Ab.Mc, Ab Mc, Blendi Malaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018