Më mbaj mend (për 1 muaj)

AB-MC - Syt E Zi (Feat. Bujaa)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


je shum e mir nuk krahasohesh me kerkon
qka prek dora jote kurr sen tkeqe sbon
e mu kaniher pom hyp tensioni
jo qe jam keq po po kam qef me ta ni zanin
e ti je miss e misterin afer e ki
kush osht aj ahh qaj Blendi
gjithqka tmir un per ty bona
kur tkam afer ty gjithmon un rehatona


Ky tekst u dërgua nga KullziAB-MC
Featuring: Bujaa
Publikimi: 18/11/2008


AB-MC - Syt E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Zi".
3. Video është e këngës "Syt E Zi", por nuk këndohet nga AB-MC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AB-MC:


Komente 0