Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Vetem Per Ty! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

me miljona njerz
sonte me shikojn
mua me shikojn syve
sju besojn, sonte jam qmendur
nga duart tua nga puthjet tya
letë kallet ktyja

si po e dridh belen
shohin keta sy
si po digjet trupi
vetem per ty
sonte dot dehesh
jo nga merzia,as nga rakia
po buzt e mia

(Ref)2X
Hajde shoto mashalla
fluturo me krah
luj shoto luj
diten ta paguj

(Ref)2X
Hajde shoto mashalla
fluturo me krah
luj shoto luj
diten ta paguj


Ky tekst u dërgua nga Dona


Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Adelina Ismaili
Orkestrimi: Andin RandobravaMë Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente mbi këtë këngëAdelina Ismaili - Vetem Per Ty!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Per Ty!".
3. Video është e këngës "Vetem Per Ty!", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.