Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Dua Të Më Duash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Filigame filigame ti me ofron mua
dijamante dijamante as ato si dua
dua syt e tu jeshile
dashuri pa hile
dua dashuri per qejfi jo nga interesi(2x)

Dua te me dridhet zemra
kur te shoh me kta sy
nuk te du si tjerat femra per pasuri!

REF:
Dua te me duash ti
nuk me duhet pasuri
dua te me duash ti
me fal dashuri..(2x)

As pallatet mbreterore
per mua skan vlere
as makina me luksoze
sdo me bejn te ndere
vetem fjalet qe mi thua
me bejn te dua
per mua je me i shtrejti
i verteti !

Dua te me dridhet zemra
kur te shoh me kta sy
nuk te du si tjerat femra per pasuri!

REF:
Dua te me duash ti
nuk me duhet pasuri
dua te me duash ti
me fal dashuri..


Ky tekst u dërgua nga Tetova-the-bestAdelina Tahiri
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Adelina Tahiri - Dua Të Më Duash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Të Më Duash".
3. Video është e këngës "Dua Të Më Duash", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 0