Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

fjala s'kthehet me nje hap
une nuk pendohem
zemren time penzi e per te vazhduar shans nuk ka
jeta mua me dha rast per te tharruar
dhe per ta kuptuar qe sje aji qe kam kerkuar
ooooo ti mos me kerko muaaaa
nuk te kthehemdo te mbetem e humbur per ty
oooo harro gjdo gje per muaaaa
une jam strukur jam zhdukur e perhumbur.
thuam nje her dy her fjal qe aspak skuptohen
her te dua her do ik do te mashtrohesh
nuk jam une qe tkam frik e te pendohem
une nje dit pa ty zbohet dit
oo ti mos me kerko mua
nuk te ktheme do te mbeten e perhumbur per ty
oooo harro gjdo gje per muaaaa
une jam strukur jam zhdukur e perhumbur.


Adelina Tahiri - Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harro".
3. Video është e këngës "Harro", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 1