Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Sonte Kam Rra Ndert Moj Qik Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte kam ra ne dert moj çike
Se kush je nuk jam ka e di
Me gjithe shoqe ti e kall
Fustan t'kuq e mindil t'bardhe x2

Ref... x2
Njemije here zemra m'u kall
Nje valle ta luajme bashke
Njehere doren me ma dhan
Nje shami ta djegim flak

Kur po lun me naze ti
Shoqe gjithe ta kane zili
Ma shume here qe po te shikoj
Pa hy ne valle s'un duroj x2

Ref... x2
Njemije here zemra m'u kall
Nje valle ta luajme bashke
Njehere doren me ma dhan
Nje shami ta djegim flak

...

Ref... x2
Njemije here zemra m'u kall
Nje valle ta luajme bashke
Njehere doren me ma dhan
Nje shami ta djegim flak

Njemije here


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAdnan Daci
Publikimi: 16/08/2012


Adnan Daci - Sonte Kam Rra Ndert Moj Qik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Kam Rra Ndert Moj Qik".
3. Video është e këngës "Sonte Kam Rra Ndert Moj Qik", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0