Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - A Te Tha Nana Udha E Mbare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oj Lulije oj Lulije pellumb i bardhe
A t'tha nana udha e mbare vaj vaj vaj vaj

A t'tha nana udha e mbare vaj vaj vaj vaj x2

Udha e mbare udha e mbare nana m'ka thane
Lot per faqe ja kam lane vaj vaj vaj vaj

Lot per faqe ja kam lane vaj vaj vaj vaj x2

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAdnan Daci
Publikimi: 09/06/2014


Adnan Daci - A Te Tha Nana Udha E Mbare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Te Tha Nana Udha E Mbare".
3. Video është e këngës "A Te Tha Nana Udha E Mbare", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0