Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adnan Daci - Si Lule Pranvere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/06/2014

2014-06-11T13:10:00+00:00

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Lule Pranvere" kënduar nga Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Visar Rexhepi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

si lule pranvere ti ri
si lule ne bahce
te kam une ty moj
mos me le te lutem vetem
pa dashurine e zjarte
ti mu me le
si lule pranvere me je ti
si lule ne bahce 3x
o me je ti
si nje lule ty do te kem
qe kur do shofish
per ty do qaj
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te du sa te du
ne jet s kam met haru
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te dusa te du
ne jet skam met haru
ka vjet qe per ty jam dashuru
e lus dashurin 3x
me ty me u bashku
si nje lule ty do te kem
qe kur ta shofesh
per ty do qaj
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te du sa te du
ne jet skam met haru
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sate du sa te du
ne jet skam met haru
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te du sa te du
dashurin ta kam dhuruMë Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet