Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Daci - Potpuri 2015
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2015".
3. Video është e këngës "Potpuri 2015", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci - Potpuri 2015  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/12/2014

2014-12-04T20:31:37+00:00E mora rrugen per Prishtine
O per Prishtine o per Prishtine
O me taku o lalin tim
O lalin tim o lalin tim x2

E mora rrugen per Tirane
O per Tirane o per Tirane
O zemra ime ty te don
O ty te don e o ty te don x2

...

Prej dashnise jam tuj plas
Nuk po mundem qe t'i flas
Mik pas miku fjale t'kam çu
Ti mendon sa fort te du x2

Ref...x2
Te dua te dua je per mua
Je si dielli qe ndriçon
Leri leri nazet nazet e tua
A me don a nuk me don

Ishalla mendjen s'ta prish
Jam betu goce ta dish
S'kam me vdek pa t'i provu
Buza jote eshte per mu x2

Ref...x2
Te dua te dua je per mua
Je si dielli qe ndriçon
Leri leri nazet nazet e tua
A me don a nuk me don

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë