Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Jetim Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetim Jam" kënduar nga Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Klodian Duraku - Jetim Jam

Ne ket jet mbeta un jetim kush ma ndan lotin ne sy ni fjal koka e vertet jetimi kurr nuk gzohet njet ne ket jet mbeta un jetim kush ma ndan lotin ne sy ni fjal koka e vertet jetimi kurr nuk gzohet njet.
Ref...
-Jetim jetim un kam mbet zemra smu gzu ne ket jet tash poshova un i shkret tuj qu zemren ma thee...
Jetim uuuu...
Ref...
Tash po shoh qka asht tradhtia tash po ndij qka asht vetmija ni fjal koka e vertet jetimi kurr nuk gzohet njet

Gazmend Rama (Gazi) - Jetim Jam

si un rrita shpirtin tim sikur zjarri qe len hi sdua te tretem po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj sdua te treten po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj(2*)
Jetim jam jetim jam jetim ket emer e kam (2*)

Pse me rrite ti moj nane jam pa ty gjithmon gjith e din se jetim jam qaj per ty qe s`tkam jetimjetim jetim jam zemra po me qan po te qaj e te plas emrin jetim kam
Jetim jam jetim jam jetim une jam pa bab pa nan (4*)

si un rrita shpirtin tim sikur zjarri qe len hi sdua te tretem po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj sdua te tretem po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj (2*)
jetim jam jetim jam jetim ket emer e kam (2*)

Pse me rrite ti moj nane jam pa ty gjithmon gjith e din se jetim jam qaj per ty qe s`tkam jetimjetim jetim jam zemra po me qan po te qaj po te plas emrin jetim kam
Jetim jam jetim jam jetim une jam pa bab pa nan (4*)

si un rrita shpirtin tim sikur zjarri qe len hi sdu te tretem po te jetoj te kem gzim te mos vajtoj

Adelina Jashari - Jetim Jam

jetim jam, jetim jam po çaj si çan thmia, e vetem si gjynah
me shoqron vetmia, jetim jam, jetim jam e vetmuar jam hallin
sma din askush se qfare gjendje kam me kaplon mu vetmia deri ne mendime vaji mu mshoqnon, sikur me qen hije,
me kur'an mundohem ta hjek ket merzi, zot ma zbut zemren
ma jep nje knaqsi,
po kendoj oj moter un per gjendjen time te lus mos tme harrosh se ke nje jetime
ban dua per mua se shum kam
nevoj, tash sevrap pom qon e syt me lotojn , pershendeten kto vargje te me kujtojn mua
te me ben dua se ket shum e dua , qdo dit e qdo nat , ndihmen po e pres allahu im pergjigjet robreshes se vet
i lutem allahut lutjet mi prano e aj i pergjigjet ne ket nuk dyshoj
tash jam e bindur dhe jam e udhzuar falemderit o allah
qam ke meshiru


Publikimi: 13/12/2018Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente mbi këtë këngëAdnan Daci - Jetim Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetim Jam".
3. Video është e këngës "Jetim Jam", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.