A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Adnan Daci - Kalle Me Raketa


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2019

2019-07-15T11:49:09

Këngë e albumit:

"Live Kengë Dashmash"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kalle Me Raketa" kënduar nga Adnan Daci.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kalle Me Raketa".
Videoklipi nga Adnan Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqipe Krivenjeva. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kalle vëllau jone o mos u tut
Kalle Ferizajin me barut
O kalle o kalle me raketta
O me mojt men sa o jetaaaaaaaa
O me majt men sa o jeta (2x)

Kalle vëllau o me barut
Kalle krejt Kosoven mos u tut
O me majt men sa o jetaaaaaa
O me majt men sa o jeta (2x)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019