Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi & Agim Band - Prej Zemanit / Dy Lule Të Bardha / Ç'po Fërgon Bishti I Tiganit / Na Ka Çel Një Lule  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Agim Ajrullahu

27/02/2016

2016-02-27T09:48:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Zemanit / Dy Lule Të Bardha / Ç'po Fërgon Bishti I Tiganit / Na Ka Çel Një Lule" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi & Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet