Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Kamberi & Agim Band - Kjo Dynja E Rrejshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Dynja E Rrejshme".
3. Video është e këngës "Kjo Dynja E Rrejshme", por nuk këndohet nga Adnan Kamberi & Agim Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Adnan Kamberi & Agim Band - Kjo Dynja E Rrejshme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/02/2016

2016-02-27T09:48:49+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Dynja E Rrejshme" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Spahiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

: Refreni :

Kjo dynja e rrejshme veq te provokon
Qka esht e ndalushme zemra pse t'don

E pamundur qenka jeta per donje gabim
E pamundur qenka jeta per donje gabim

Nga keshilla jote shoqe gjeta nje shpetim
Nga keshilla jote shoqe gjeta nje shpetim

Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim
Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim

Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim
Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim

Kjo dynja e rrejshme veq te provokon
Qa esht e ndalushme zemra pse t'don

Ndoshta isha shum e re jom kan ne shami
Ndoshta isha shum e re jom kan ne shami

Askush shtrejta perveq teje sme ka than ne sy
Askush shtrejta perveq teje sme ka than ne sy

Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim
Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim

Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim
Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim

: Refreni : 4x

Kjo dynja e rrejshme veq te provokon
Qa esht e ndalume zemra pse t'donMë Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë