Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi & Agim Band - Interes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/12/2016

2016-12-06T17:20:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Interes" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi & Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Duli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nuk dole as 1 perqind
Ashtu si mendova
Fjalet e embla poezit
Ama i ndegjova
Me kta rena me nuk shkon
Po ta boj me dije
E dyshimt je ba o shpirt
Smuj ma met ran fije

Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Spot len interesi
Lamtumir mem thon
Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Bjeri shkurt e shqip
Se po don mem lon

Me rezerv cdo her po fol
Stilet ti kam msue
Planet mir i ke hartu
Por ke me deshtue
Ke me i ra pishmanit shum
Nese mlen per tjeter
Garantoj se ma sun gjen
Si dashnija vjeter

2x:
Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Spot len interesi
Lamtumir mem thon
Rrotull rrotull shkon
Drejten se tregon
Bjeri shkurt e shqip
Se po don mem lonMë Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet