Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Luj Luj Luj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Sonte diç po dridhet, diçka po jehon
Shpirtin tim dhe trupin sikur xigelon
Sonte do të pimë dhe gotat do t'i thejme
Me një ritem se bashku te gjithë do kercejm

Luj,Luj,Luj
Boll me , kur mos thuj
Luje belin,luje
Luj,Luj,Luj
Nuk jemi te huj
shuje etjen, shuje

Sonte s'duam rregulla e as bonton
Sonte do festojme, do luajme e vallëzojmë
Sonte s'ka deshperim, e as shpirt te lendum
harro krejt c'ka ke, e hajde bashke me lujtPublikimi: 01/12/2003
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 3


Adrian Gaxha - Luj Luj Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Luj Luj".
3. Video është e këngës "Luj Luj Luj", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.