Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Kjo Zemër  (Feat. Florian Beqiri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  736

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"20 Hite Albatrade Plus"

Këngë e albumit:

"Top Hite Albatrade"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

135 🔥

Featuring

Florian Beqiri

23/06/2013

2013-06-23T12:02:43+00:00

[Adrian Gaxha:]
Sa bukur era flokët ty ti ledhaton
du ti prek me dorë, du ti ledhatoj
me ty zemër koha sa shpejt na kalon
sa shpejt na kalon
sa shpejt na kalon
ta kisha vetëm një mundsi
ta zgjidhja vetëm një deshirë
të jesh e bindur zemër ti
dëshira ime e fundit je ti...

[Floriani 2x:]
Kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
kjo zemër pa ty ndalet krejt
kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
pa ty nuk ka jetë

[Adrian Gaxha:]
Shenjën që e kam në dorë
nuk dua që ta fsheh
nuk dua të mërzitet
nuk dua ta vërej
për të jam i gatshëm të shkoj dhe në ferr
nuk mendoj 2 herë
nuk mendoj 2 herë
të kisha vetëm një mundsi
ta zgjidhja vetëm një deshirë
të jesh e bindur zemër ti
dëshira ime e fundit je ti...

[Floriani 4x:]
Kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
kjo zemër pa ty ndalet krejt
kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
pa ty nuk ka jetë


Ky tekst u dërgua nga herolinda
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet