Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Koreta - Vlora Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

REF.
VLORA VLORA JONE
LULET NE KUR KËTU NË
RRI KURORA TRANË GJIRI
SILLI SYRI PRAË SYRIN

MA DËGJON MOJ TË KAM MIKE
S'TË KAM XHAN DHE TË KAM MIKE
ÇMË KE THËNË S'TË KAM DHËNË
MË KE ÇUPE TË KAM MIKE

REF.
VLORA VLORA JONE
LULET NE KUR KËTU NË
RRI KURORA TRANË GJIRI
SILLI SYRI PRAË SYRIN 2×

LËRE KËNGËN DHE TË MIJA
NUK KA SHTËPI PERËNDIA
NUK TË RËNDË KËSHTU E DESHA
LIDHE LETËR DHE PRINCESHA 2×

REF.
VLORA VLORA JONE
LULET NE KUR KËTU NË
RRI KURORA TRANË GJIRI
SILLI SYRI PRAË SYRIN 2×

O MOJ VLORA ME KANINË
ME FOL LETËR DASHURINË
KUSH TË VIJ VLONJATIN DOTË
KANË TËRVITË MOJ MARIN ZOTË 2×

REF.
VLORA VLORA JONE
LULET NE KUR KËTU NË
RRI KURORA TRANË GJIRI
SILLI SYRI PRAË SYRIN

MA DËGJON MOJ TË KAM MIKE
S'TË KAM XHAN DHE TË KAM MIKE
ÇMË KE THËNË S'TË KAM DHËNË
MË KE ÇUPE TË KAM MIKE

REF.
VLORA VLORA JONE
LULET NE KUR KËTU NË
RRI KURORA TRANË GJIRI
SILLI SYRI PRAË SYRIN 2×


Ky tekst u dërgua nga Nike

Adriana Koreta - Vlora Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vlora Jone".
3. Video është e këngës "Vlora Jone", por nuk këndohet nga Adriana Koreta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adriana Koreta:


Komente 0