Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Aferdita Bajrami është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ajo ishte yll i pa diskutueshëm dhe këngët i kishtë të dëgjuara, të pëlqyera dhe shumë të transmetuara në radio e televizion. Afërdita Bajrami për një kohë u largua nga skena, duke lënë zbrazëti. Por, zeshkanja e bukur e me zë karakteristik i rikthehet gjithmonë muzikës. Më datë 18 Nëntor 2004 Aferdita Bajrami publikon videoklipin "Të Premtoj". Në Nëntor 2005, Aferdita Bajrami merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "S'paske Qenë Naiv". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kushurira e

Arta Bajramit

Kushurira e

Don Arbas

Mbesa e

Zejnullah Bajramit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Behare Shala

Amarda Arkaxhiu

Syne Loshi

Bleta Mulliqi

Jasmina Sahiti

Fitore Gjonbalaj

Leonida Marjakaj

Egzona Krasniqi

Linda Mirena

Besa Morina

Tags: Aferdita Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet