Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi & Yjet - Perjete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Pse mi Puth dy Buzet,
Cfar kerkon me teper.
Kur ne shtratin ton moj Zemer,
Shtrihesh me nji Tjeter.

Ne tavolinen time,
Ndezur nje Qiri.
Gjithkund sonte drit moj,
Vec te Une Erresir.

Ref.
Gezuar ,Gezuar te uroj shendet,
Kjo Unaz e Zemres Time ty te takon per jet.

Sa e gjat eshte Jeta,
Sa e shkurt Dashnija.
Nje dit behet Von o Shpirt ,
Kalon Bukuria.

Ne tavolinen time,
Ndezur nje Qiri.
Gjithkund sonte drit moj,
Vec te Une Erresir.


Ky tekst u dërgua nga  RijadYjet & Afrim Muçiqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/04/2012
Festivali: Zhurma Show 2012
Video Produksioni: EMF Creative


Afrim Muciqi & Yjet - Perjete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perjete".
3. Video është e këngës "Perjete", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi & Yjet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0