Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Ajrullahu - Zemren Ja Fitova

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ja Fitova".
3. Video është e këngës "Zemren Ja Fitova", por nuk këndohet nga Agim Ajrullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Ajrullahu - Zemren Ja Fitova  (Feat. Adnan Kamberi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Adnan Kamberi

20/04/2018

2018-04-20T16:00:04+00:00REF.:
Dashuri besova,
Zemren ja fitova,
(Kot gjith ky llukse,
Gjith kjo pasuri,
Nese ste kisha ty.)2x

Tka fal zoti bukuri,
Ti po dukesh fantazi,
Nga zemra pot them se pom pelqen.

Nje buzqeshje kish mjaftu,
Me ma fal ee meu tranu,
Per ty gjithqka kisha reziku.

Fati zblihet me para,
Dikur dikush mu ma dha,
Qka esht shkru veq ate e ka.

Nese e ka than,
Me ta fal ty kejt dynjan,
Ajo veq e jotja ka me u kan.

REF.:
Dashuri besova,
Zemren ja fitova,
(Kot gjith ky llukse,
Gjith kjo pasuri,
Nese ste kisha ty.)2x

Dashuri besova,
Zemren ja fitova,
(Kot gjith ky llukse,
Gjith kjo pasuri,
Nese ste kisha ty.)2x

Ti ne zemren time je,
Dhe ne tende mu me ke,
Gjdo her un kete e kam ndje.

Nuk kam qare pa e pranu,
Se ti je fat per mu,
Prej te shkrumes spaske ku me shku.

REF. 2x:


Ky tekst u dërgua nga Lavdrim Ajrullahu
Më Shumë Këngë Nga Agim Ajrullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet