Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agnesa Nuredini - A Po Te Kujtohna Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A po t’kujtohna
Qe ke ik nuk pajtohna
Hala n’ty betohna
Nese s’vjen
Nuk m'gjen mo

Per ty kam dashni pa kufi
N’jeten tem t’kom melodi

T’kom melodi
Ty du me t’nij

Veç ty po t'du
E kom me t’ru
Ty kom me t’ru

A vjen me t’thane
Se pa ty s’po shkon
Pa ty shume ron
Jo hiç nuk po bon
Agnesa Nuredini
Publikimi: 25/04/2022
Muzika: Bini Diez
Teksti: Bini Diez
Music & Teksti: Bini Diez
Video Produksioni: Arber Ahmeti
Styling: Menakon Gjilan
Choreography: Ilir Loku & Nisa KrasniqiAgnesa Nuredini - A Po Te Kujtohna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Te Kujtohna".
3. Video është e këngës "A Po Te Kujtohna", por nuk këndohet nga Agnesa Nuredini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agnesa Nuredini:


Komente 0