Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ago & Buta - Blero

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blero".
3. Video është e këngës "Blero", por nuk këndohet nga Ago & Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ago & Buta - Blero  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Buta

13/03/2020

2020-03-13T18:00:08+00:00Une kom ardh ktu prej zeros
Une kom ardh ktu prej zeros
Une kom ardh ktu prej zeros
Une kom ardh ktu prej zeros
Une kom ardh ktu prej zeros
Une kom ardh ktu prej zeros

Blero, Blero tash jam tu ni sikur Blero
Blero, Blero, Blero, Blero, Blero, Blero
Un s'jam reper jam Blero, Blero po qi bjondkna si Blero
Uji miros 50 euro
La vida loca
Jetojm si bossa
Dhipi don koka ejejejejejehejeje
hey zoqo gj un un do ta di


Ky tekst u dërgua nga Fsiuff
Më Shumë Këngë Nga Ago:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet