Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Po Shkon Vallja Sikur Lum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

ju dot luni e vallzoni,
na ju knojna ju qysh doni,
(2)nuk ja prishim hatrin kujt,
hatri jon ti qu e luj.

(2)Po shkon vallja sikur lum,
Po na bajkan qefin shum,
Qikat lujn sa mir mej paa,
Shkon sevdaja pa ja ndah.

Si ta thoni knojna pak,
s'do ti hina kujt ner hak,
(2)kem me knu qysh e kem nis,
i kem hater tan shoqnis.

(2)Po shkon vallja sikur lum,
Po na bajkan qefin shum,
Qikat lujn sa mir mej paa,
Shkon sevdaja pa ja ndah.


Ky tekst u dërgua nga Desa

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Po Shkon Vallja Sikur Lum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Shkon Vallja Sikur Lum".
3. Video është e këngës "Po Shkon Vallja Sikur Lum", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0