Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - Zemer E Mallkuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ne pak endrra te kerkoj e pa dashur qaj asnejri nuk kam pran vetes ne kreh te me mbaj isha me e lumtura princesh e kurorzuatr ti me qove ne gremin zemer e mallkuar

Zemer e mallkuar vetem ti ke faj le te fryej era zemren le ta thaj un tani po vuaj ti shum mir e di nganjeher urrejta quhet dashuri. zemer e mallkuar sot shum mir e di nganjeher urrejtja quhet dashuri.

Nese prap per te mendoj zemer tike faj ti ke faj nese vajtoj neser naten qaj isha me e lumtura princesh e kurorzuar ti me qove ne gremin zemer e mallkuar .

Zemer e mallkuar vetem ti ke faj le te fryej era zemren le ta thaj un tani po vuaj ti shum mir e di nganjeher urrejta quhet dashuri. zemer e mallkuar sot shum mir e di nganjeher urrejtja quhet dashuri.


Ky tekst u dërgua nga DemollkaAida Cara
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/06/2008


Aida Cara - Zemer E Mallkuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer E Mallkuar".
3. Video është e këngës "Zemer E Mallkuar", por nuk këndohet nga Aida Cara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Cara:


Komente 0