Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida & Argjenda Doçi - Hajde Hajde Sonte Knojna Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dy bilbila ku vendojn
Dek em dek selam na qojn
Hajde sonte krejt po shkojm
Dasmen vllaut ja hijeshojm
2x

Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Dyve zoti ju bekoft
Me miresi jeta ju shkoft
Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Juve zoti ju bekoft
Veq me gzim jeta ju shkoft

Trandafili qel mot mot
Vllau jon ma i bukri sot
Sat ke toka uj me pi
Gjithmon paqi lumturi
Trandafili qel mot mot
Dhandri jon ma i miri sot
Sat ka toka uj me pi
Paqi gjithmon lumturi

Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Juve zoti ju bekoft
Veq me gzim jeta ju shkoft
Hajde hajde sonte knojna
Nje mi her perhajr ja bojna
Dyve zoti ju bekoft
Veq me gzim jeta ju shkoftFeaturing: Argjenda Doçi
Publikimi: 25/07/2020


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0


Aida & Argjenda Doçi - Hajde Hajde Sonte Knojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Sonte Knojna".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Sonte Knojna", por nuk këndohet nga Aida & Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.