Më mbaj mend (për 1 muaj)

AK - Buck Em Down  (Feat. JR, Big H & Kamikazi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big H

Featuring

JR

17/06/2009

2009-06-17T12:52:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buck Em Down" kënduar nga AK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga AK i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga AK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet