Më mbaj mend (për 1 muaj)

AK - Peshe E Rand  (Feat. Slitta & Flipp)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Slitta

Më Shumë Nga

Flipp

26/05/2019

2019-05-26T14:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Peshe E Rand" kënduar nga AK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga AK i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga AK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet