A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Alban Gashi - Gjane Gjane  (Feat. Egzoni Vogel)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/04/2014

2014-04-04T15:00:01

Featuring

Egzoni Vogel

Teksti:

Alban GashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjane Gjane" kënduar nga Alban Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019