A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Alban Skënderaj - Eklips


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  117

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2006

2006-12-21T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hite Ne Eurostar 2"

Këngë e albumit:

"Melodi"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008

Pjesëmarrëse në

Festivali i 45-të në RTSH
Ndoshta më nuk ia vlen
Të humbas në sytë e tu
Jo ti s'ke pse gënjen
I qartë shkrimi në blu
Se kur hëna diellin e fsheh
Veç rrezet i mbulon
Për nje çast freskia të deh
Por eklipsi shpejt mbaron

Ndoshta më nuk ia vlen
Të zgjohem me mendjen tek ti
Ose nisesh e vjen
Por unë fluturoj që të vij

Sepse ndryshe s'do të kishte mbarim
Zjarr i fshehur në ujë
Më ndihmo engjëlli i im....
Zjarrin ta shpëtoj

Jo nuk dua ta pranoj(ta pranoj)
Fati të na ndajë,
huuuuuuu uuuuu
Dua ta mbroj(ta mbroj) dashurinë e saj
refreni
Do ta mbroj me sytë e Zotit
Si një perlë në pikë të lotit
heeeeeeeeeeej
Do ta mbroj
Të jetojë
Dashuri e saj.

Ndoshta më nuk ia vlen
Ndoshta më nuk ia vlen
të zgjohem me mendjen tek ti
dua pranë të të kem
pa mall pa largësi
Ndryshe s'do kishte mbarim
Zjarr i fshehur në ujë
Më ndihmo engjëlli im
Zjarrin ta shpetoj

Jo nuk dua ta pranoj
Fati te na ndaj
Dua ta mbroj dashurinë e saj

refreni 2x
Do ta mbroj me sytë e zotit
si nje perlë ne pikë te lotit
do ta mbroj te jetoj
dashurinë e saj
(Nanararararanananananananananananana)


Ky tekst u dërgua nga  qendrimAkordet

e--------------------------------------|--4p2-------------------------------------------------|
B--------4h5--7p5p4--5p4----4----------|--------------4h5--7p5p4---5p4-----2p0--/2p0----------|
G--6-4/6-----------------6----6p4--4/6-|------6-6-4/6------------------6/1-----------3---3p1--|
D--------------------------------------|-----------------------------------------------4------|
A--------------------------------------|------------------------------------------------------|
E--------------------------------------|------------------------------------------------------|


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019