Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Somebody Hurts Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

CHORUS:
Somebody hurts
Somebody heals
That's just the way things are
Somebody hurts
Somebody heals
So don't let me fall apart
Somebody hurts

I can't ask you the moon
Hanging in an empty sky
If we're saving this room
maybe there's reason why
We might lose
we might not stand
we still have the chance to try

CHORUS:
Somebody hurts
Somebody heals
That's just the way things are
Somebody hurts
Somebody heals
So don't let me fall apart
Somebody hurts


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Somebody Hurts
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Somebody Hurts".
3. Video është e këngës "Somebody Hurts", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj & Miriam Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 1