Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alban Skënderaj - Mrekulli E Tete

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mrekulli E Tete".
3. Video është e këngës "Mrekulli E Tete", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alban Skënderaj - Mrekulli E Tete  (Feat. Dr.Mic)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  912

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014

Komente

29 🔥

Featuring

Majk

22/08/2013

2013-08-22T13:47:20+00:00

(Albani)
Ty të sheh njëherë në njëmijë vjet
Ti je mrekulli e tetë mbi k'të planet
e kur të kam ty pranë
Gjaku neper vena rrjedh si një vullkan
Për ty botën e leviz
Një sekonde mbi buzën tënde më braktis
A nuk e shikon
Se ti je per mua një në një milion

Je i vetmi frymëzim që kam
Ti je nota ime e tetë në pentagram
A nuk shikon
Se ti je për mua një në një milion
Një në një milion,
Një në një milion

(Dr Mic)
ku do që je, ku do që jam
menen unë e kom të ty nonstop
s'ka lidhje sa tjera jon perreth meje une përvec teje tjetër nuk shoh
se ti jeee...
uji n'saharë, parajsa n'tokë
engjëll i bardhë, mrekulli e tetë n'ket botë
ti ma ndreq ditën, pa ty gjithcka esht e kot
ftyra jote o si lindja e diellit në mëngjes
zoni yt o kanga ma e mirë që kom n'vesh
e nese ti don at'here une ton jetën t'pres
se ti jeee...

(Albani)
Do të dua në çdo jetë
Je parajsa që më pret, se

Se ti je për mua qielli i tetë
Se ti je në tokë i teti kontinent
A nuk e shikon
se ti je për mua një në një milion

Një në një milion
Një në një milion
Një në një milion

(Dr Mic)
Se ti jeee...
Se n'ylber, ti je ngjyra jeme e tetë
Një si ti vjen vec një herë n'jetë
Se ti jeee..

(Albani)
Një në një milion


Ky tekst u dërgua nga  DhZguro   ermela   Albafi23Kartolina (3)

7
15
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet