Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - 24 Orë (Feat. Young Zerka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  344(Yes aa... we have to go something sweet sweet...)

24 orë mbi refren trupin mbi refren
(yes sweet baby girl)
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen
(always on my side, )
Dhe vetëm mua ma dhuro,oo
vetëm mua ma dhuro
365 ditë trupin mbi refren

Mijëra yje nëpër trup qëndisur
Bukuri që fle në shtratin tim
Me flokët përmbi sup braktisur
Më nis befas një vështrim
Dhe më thua "mirmëngjes" me një puthje
Buzëqesh si një lule në Maj
Përkul gjunjët lehtë si në lutje
Lëre trupin tënd mbi trupin tim der në faj

Aj aj aj... lëvizjet e tua
Aj aj aj...

24 orë mbi refren trupin mbi refren
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen
Dhe vetëm mua ma dhuro,
vetëm mua ma dhuro
365 ditë trupin mbi refren

Si parfum e kam aromën tënde
Kur e vë kokën mbi gjoksin tim
Ti mos më lexo në mëndje
E s'ke nevojë për aprovim
Se ndonjëherë asgjë nuk flet sa një prekje
Sa ky fundi i kësaj nate të gjatë
Ku prapë si një lule ke etje
Se ti ke nevojë për ujë 7 ditë në 7

Aj aj aj... lëvizjet e tua
Aj aj aj...

24 orë mbi refren trupin mbi refren
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen
Dhe vetëm mua ma dhuro,
vetëm mua ma dhuro
365 ditë trupin mbi refren

Let me tell 'em...
we say...
Dance we do it like a rasta man
we get gyal as she is a bomb
rasta man i'm feeling all day
in a dancehall we play
keep on rockin' night and day
the sunrise is shinin' upon me
I say:
Gal gal gal gal (GIRL) - skip it dat before
Gal gal gal gal (GIRL) - skip it dat iyeeehe
Jah dancin and we love'n'movin nice and slow
she's my melody 24/7

2x
24 orë mbi refren trupin mbi refren (o ja ja)
Dashurinë e do kur atë ti aty e gjen (yeah she a...)
Dhe vetëm mua ma dhuro, (o nanan)
vetëm mua ma dhuro (baby girl )
365 ditë trupin mbi refren
OJAAJA
JA
JA


Ky tekst u dërgua nga DSAlbanS   Albafi23Alban Skënderaj
Featuring: Young Zerka
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/08/2014
Festivali: Zhurma Show 2014


Alban Skënderaj - 24 Orë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "24 Orë".
3. Video është e këngës "24 Orë", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

1
1
3
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 24