A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alban Skënderaj & Dalool - 1000 Premtime


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  109

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/03/2017

2017-03-23T21:21:43

See Also

Dj Dalool

Music & Lyrics:

Alban Skënderaj

Music:

Dj Dalool




Ku jane fjalet qe ke thene?
Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Dhe premtimet qe ke dhene,
ti ku i ke? Ti ku i ke?

Ku jane endrrat qe pame?
Ku jane planet qe thurem sebashku?
Ku jane netet e gjata ne ballkon?

Ku jane lojrat, sekretet qe ndame?
Ku je sonte, pergjigju se paku!
Ku jane ndjenjat qe une kam?

Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
Ti ku i ke? Ti ku i ke,
njemije premtime, njemije premtime qe i dhe!?

Ti mos me lere ne erresire, ne erresire, ne erresire
Jo mos me thuaj lamtumire, jo lamtumire, jo lamtumire

Ku jane sot ato puthje nen hene?
Ku jane kenget buze detit rreth zjarrit,
tatuazhet mbi sup me emrat tane?

Ku jane hapat qe kurre nuk u ben?
Ku je sot, ku jane dridhjet e zerit?
Ku jane lotet qe nuk rane?!

Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
Ti ku i ke? Ti ku i ke,
njemije premtime, njemije premtime qe i dhe?!


Lyrics submited by loving u



e-Cards (3)

2018-07-07 16:35:09
Ku jane lojrat sekretet qe ndame?
Ku je sonte pergjigju se paku!
Ku jane ndjenjat qe une kam?
2018-02-12 09:21:44
Ku jane endrrat qe pame?
Ku jane planet qe thurem sebashku?
Ku jane netet e gjata ne ballkon?
2017-12-08 16:33:21
Ku jane fjalet qe ke thene?
Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Dhe premtimet qe ke dhene,
ti ku i ke?

Add an e-Card

STORY



more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019