Official Video

Top 200

Alban Skënderaj - Lea


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2018

2018-09-15T14:47:39

Muzika & Teksti:

Alban Skënderaj

Video Produksioni:

Imagine Films


Lea kercen si te mos kishte asnje problem
Lea kendon se asnje lot per ate s‘ia vlen
Dhe asnjehere nuk e pranon te ndihet ne faj
Lea qesh dhe kur duhet te qaj
Se Lea e jeton si do jeten e saj
Mos i fol mos e pyet, lere sonte ne qejfin e vete
Per nje djale vagabond
Lea ngeli ne vitin e trete
Kjo enderr pa shprese arriti nga bota ta ndaj
Tani askush se mbeshtet madje as prinderit e saj

Lea kercen si te mos kishte asnje problem
Lea kendon se asnje lot per ate s‘ia vlen
Dhe asnjehere nuk e pranon te ndihet ne faj
Lea qesh dhe kur duhet te qaj
Se Lea e jeton si do jeten e saj
Ajo nuk do me qe te shtiret si nje tjeter
Tani eshte kthyer qe te jete
Lea e vjeter
Tani eshte Lea “E Zjarrta“
Tani nuk ka ne duar më prangat e arta
Nuk ka rendesi dhe nese i flasin pas shpine
Nuk rendesi nese permendin plote deshtime
Me ne fund eshte vetvetja dhe do jetoj vetem me rregullat e veta
Dhe Lea nuk flet, se ka dinjitet
Nuk bie ajo, se jeten e do


Ky tekst u dërgua nga EDINA MEHMETIKartolina (4)

U krijua nga maddona21 2018-11-11 23:13:45
Lea qesh dhe kur duhet te qaj
Se Lea e jeton si do jeten e saj
U krijua nga Lea😏 2018-11-03 14:31:25
Është vetvetja
dhe do jetojë vetëm
me rregullat e veta
2018-09-21 18:36:48
Lea kërcen
si të mos kishte asnjë problem
Lea këndon
se asnjë lot për atë s‘ia vlen
2018-09-18 17:14:43
Mos i fol, mos e pyet
lëre sonte në qejfin e vetë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...