Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Azizi (thaila) - Loqkë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loqkë".
3. Video është e këngës "Loqkë", por nuk këndohet nga Albana Azizi (thaila).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albana Azizi (thaila) - Loqkë  (Feat. Hekuran Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Hekuran Krasniqi

10/05/2013

2013-05-10T22:48:45+00:00Po me len ma gjum
cdo dit me vret si plumb
a e shikon vet ket pun
hajde o llokum

Sa merak ke me hjek
mas meje ki me u tret
tani ti ki mem ndjek
...

Me lagu shiiu me lagu bora tu t'prit
cka duhet un me bo
met kallzu sa t'du .

Fjala me ngriu
me erdhi kjo papritur
a e din se behet mir
mos rri i merzitur

Reff :(2x)
Sonte ti me mu del
loqk e sikur sheqer
per nje fjal zemeren po ma merr
Sonte ti me mu del
larg zemeren mos e merr
dukesh si me kon i mbushur sherr

Po me len ma gjum
cdo dit me vret si plumb
a e shikon vet ket pun
hajde o llokum

Sa merak ke me hjek
mas meje ki me u tret
tani ti ki mem ndjek
...

Reff :(2x)
Sonte ti me mu del
loqk e sikur sheqer
per nje fjal zemeren po ma merr
Sonte ti me mu del
larg zemeren mos e merr
dukesh si me kon i mbushur sherr!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet