TEKSTESHQIP

Albatrit Muqiqi & Elira Shala
Dasma Ka Hijeshi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Ka Hijeshi" kënduar nga Albatrit Muqiqi & Elira Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.