Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Demaku - Ndarje Pa Kuptim (Feat. Hekuran Krasniqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

nanannnaa...
ho hoohooo...

hekuran:
sa pa fat tani nuk t'takoj
dikur me ty 1 melodi m'shoqroj..
ishim t'lumtur dikush na mallkoj
ne at vend ku gjithqka filloj..

albina
edhe pse afer s'te kamm..

hekuran:
shpresa qe t'takoj gjall me mban...l

albina:
lumturin tek ty e gjej

hek:nga largësia po te ndjej

albina:
naj naj najjj

hekuran:
laj laj laj lajjjj

këngën që e deshe ta këndoj,
qastet e lumtura i kujtoj
plagt e zemres un ti sheroooj
ardhja jote do t'me ngushlloj..

hekuran:
ne ket qyteeeet ku jetojjj mungesa jote me verbooon

albina:
shpirti yt dhe zemren rob ma mban
qdo dit faqet me lot i laj

hekuran:
shpirti yt dhe zemren rob ma mban
qdo dit faqet me lot i laj

laj laj lajjj laj laj lajjj

hekuran:
faji mbet gjithmon jetim
me vret kjo ndarje pa kuptim

albina:
faji mbet gjithmon jetim
me vret kjo nradje pa kuptim

3x Ref:
faji mbet gjithmon jetim
me vret kjo nradje pa kuptim


Ky tekst u dërgua nga Drena   lonyy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Albina Demaku
Featuring: Hekuran Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Albina Demaku - Ndarje Pa Kuptim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarje Pa Kuptim".
3. Video është e këngës "Ndarje Pa Kuptim", por nuk këndohet nga Albina Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Demaku:


Komente 0