Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albos - Me Than Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Reff...

Me than per ty
Nuk je mir je mbyll n'vetmi
Me than po qan e sdon me pa kerkan me sy
edhe pse tjeter m'tregun qe e ke gjet
rahat nuk je se veq mu mke dasht vertet

Verza 1

Kena bo gabime qe s;thehen mo
ti je me tjeter po nuk e do
thirrem kur tmerr malli
se un krejt ti fali


E qdo nat esht e tepert kur kalon
kur e di qe sje mir e je n'depresion
thirum me ma ni zanin


Shpesh un n'qytet tanin
vi per ty
mos po t'shoh naj kun
me ti pa ata sy
E me hek merzin
se kerkush si ti sum ngin

kisha nejt pa buk pa uj
veq mos met pa ty tu vujt
mos met pa n;doren e huj
se me kto dhimbje t'zemres besom qe mo nuk po muj
Albos
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2022
Muzika: Albos
Teksti: Albos
Video Produksioni: BUG Production


Albos - Me Than
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Than".
3. Video është e këngës "Me Than", por nuk këndohet nga Albos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albos:


Komente 0