Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aldo Bardhi - Tequila (Feat. Klik)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tequila" kënduar nga Aldo Bardhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nita Latifi - Tequila

(Ajjajajj tequilaa,Aaaaaaa tequilaaaa)
Ama edhe njo,se njo sum bon kurgjo
Ami edhe dy se shum u tu ma thy
Ama edhe t treten se du me hup veten
Po du me pi krejt jeten nese sjom me ty
Ref:
Aaaaaaaaaaj, se pa ty so ka shkonn
Aaaaaaaajj qu bima do kryp me limon
Ama ni tequila edhe ni tequila
Po du me pi me ty po du me u deh
Ama ni tequila edhe ni tequila
Spo du me ndi kurgjo po du me ndjee
Ama edhe njo edhe njo edhe njo edhe njo edhe njo(2x)
:
Ama ama njo se njo per mu kurgjo nuk o
Ami ami dy se pa u pi spo di me kcy
E kur pe di qe nuk je tii nuk je tii qitma edhe njo
Ref :
Aaaaaaaaaaj se pa ty sosht ka shkon
Aaaaaaaajj qu bima do kryp e limon
Ama ni tequila edhe ni tequila
podu me pi me ty po du me u dehh
Ama ni tequila edhe ni tequila
Spo di me ndi kurgjo po du me ndjee
Ama edhe njo edhe njo edhe njo edhe njo edhe njo(2x)
:
Sahere qe pom bje n men qe sjena mo e pi edhe njo
Saher qe mkujtohesh ti qysh jena kon e pi edhe njo
Edhe njo edhe njo edhe njo edhe njo edhe njo edhe njo edhe njoo
Ama ni tequila edhe ni tequila
po du me pi me ty po du me u deh
Ama ni tequila edhe ni tequila
Spo du me ndi kurgjo po du me ndje
Ama edhe njo edhe njo edhe njoo

Silva Gunbardhi & Dafi - Tequila

INTRO:
Murador

REF. 4x:
E pina tekila me shotsa ne
Jale Jale Jaleleee...

SILVA:
Nese do,
Mund te jem e jotja pergjithmone
Fol sepse nje shikim nuk me mjafton
Eja me prane, rri me mua
Ne cdo hap te ndjej
Zemer te kam
Te festoje me ty sa me pelqen

Bejme pak si tipa
Se tipa jemi ne
Muzika, tekila, limona
Me ritem i kthejme
Me njerin-tjetrin
Kudo ne veten e gjejme (e gjejme)
Merre me fund nje tjeter
Se po m'pelqen.

REF 4x:
E pina tekila me shotsa ne,
Jale Jale Jaleleee...

DAFI:
Dalim, makinen e marrim
Bredhim gjithe pazarin
Volumin muzikes po ja çojme
Ne dalim, ule ti pak xhamin
E ta bojme ne namin
Se po ne po folim kudo qe po shkojm e
Tekila po pina pina pina ne
Edhe n'qejf po vina vina vina se
Njoni-tjetrin po e njina shume
Pa fund.

SILVA GUNBARDHI:
Bejme pak si tipa
Se tipa jemi ne
Muzika, tekila, limona
Me ritem i kthejme
Me njerin-tjetrin
Kudo ne veten e gjejme (e gjejme)
Merre me fund dhe nje tjeter
Se po m'pelqen.

REF. 4x:
E pina tekila me shotsa ne,
Jale Jale Jaleleee...


Featuring: Klik
Publikimi: 18/07/2018Më Shumë Këngë Nga Aldo Bardhi:


Komente mbi këtë këngëAldo Bardhi - Tequila
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tequila".
3. Video është e këngës "Tequila", por nuk këndohet nga Aldo Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.