Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka - Ëndërr Dhe Dashuri (Feat. Burn)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Cdo mengjes kur zbardh agimi
Te gjithe njerezit nxitojne
I kthjellet esht mendimi
Dashurine te kujtoj
I kthjellet esht mendimi
Dashurine te kujtoj

Edhe une si gjithe te tjeret
Per nje vajze rri e mendoj
E megjithese shume heret
Buzet, Syte, i enderroj

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'ma, falesh mua

Edhe une si gjithe te tjeret
Per nje vajze rri e mendoj
E megjithese shume heret
Buzet, Syte, i enderroj

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'ma, falesh mua

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'ma, falesh mua

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'ma, falesh mua


Ky tekst u dërgua nga Frenkli VjeroAleksandër Gjoka
Featuring: Burn
Publikimi: 10/09/2010


Aleksandër Gjoka - Ëndërr Dhe Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndërr Dhe Dashuri".
3. Video është e këngës "Ëndërr Dhe Dashuri", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0