Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alex Seitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alex Seitaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Student për aktrim në Universitetin e Arteve, Alex është po kaq i pasionuar edhe pas muzikës. “Stili që unë sjell është i mbështetur në filozofinë japoneze të quajtur Vision K dhe ka në thelb thyerjen dhe përmbysjen e tabuve”, tregon këngëtari i cili me sa duket e ka marrë tashmë këtë mision përmes artit. Në Nëntor 2014, Alex merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Kristal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Silver Metka

Deklan

Erjon Beci

Luiz Ejlli

Gerard Merdani

Klejvis Saliaj

Xhevi

Mateus Frroku

Erjon Korini

Erik Lloshi

Tags: Alex Seitaj, Alex, Aleksander Seitaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet