Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ali Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Drenoc 
  • Mosha:
  • 86 Vjeç
BIOGRAFIA: Ali Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Ali Ramadan Krasniqi eshte nga fshati Drenoc i Malisheves. Më datë 10 Janar 2020, Ali Krasniqi, Halil Bytyqi & Isë Llapqeva publikojnë videoklipin "Odat Tona Janë Kanë Shkollë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareGjithe Kosove Kenduam Per Ty


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isuf Rashiti

Bashkim Sylaj

Bajrush Doda

Behxhet Korpuzi

Nexhat Vitia

Isuf Berisha

Tahir Drenica

Agim Elmazi

Hashim Shala

Xhavit Vitia

Tags: Ali Krasniqi, Krasniqet


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet