TEKSTESHQIP

Ali Krasniqi, Enveri, Riza, Ymeri & Xheza
Dy Te Mira
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Te Mira" kënduar nga Ali Krasniqi, Enveri, Riza, Ymeri & Xheza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.