Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ali Krasniqi & Feriz Krasniqi - Neper Kafez Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O nëpër kafez o more bylbyl Ka me t’ra bukuria- ai.
O i vogël koke xhevahir Qysh o m’i more mend’t e mia, ai.
O kur m’u zdirgjshe prej mejtepit Krah për krah o tuj sallanitë
O m’at dallamën jeshil vesh-e Hije po t’ka buza kur m’keshë-e, ai
O fajin q’i t’a kam bo vetë
Që o t’kam zan-un për dylber-e,ai T’u gjykofshin për at jetë!
O qysh ma ban o beharin zeher- ai


Ky tekst u dërgua nga Betim Hoti

Ali Krasniqi & Feriz Krasniqi - Neper Kafez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neper Kafez".
3. Video është e këngës "Neper Kafez", por nuk këndohet nga Ali Krasniqi & Feriz Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ali Krasniqi:


Komente 0