Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - I Wanna Be On (Feat. Stine)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

okej put it down now
you wanna see me dance now?
ok haha
oh baby baby babeeee...

reflekton kur diçka haha
me jep zemer qe te bej gjithqka
ti mendon (hey)
se une bej shaka
ti je i imiiii
ngado qe shkoj une bukur ja kaloj
veç per ty veç per ty
veç per ty une po mendoj
s'ta tregoj
se nuk dua t'nënvleresoj
ideen e kthimit

REF:x2
mua do me kesh gjithandej(gjithandej yo)
gjersa une me ty jam edhe kur flej(edhe kur flej yo)
ta kam dhene une celsin eshpirtit
qe te marr une castin e flirtit
nuk ti jap te gjitha se te defrej(te defrej yo)
do ti marr te gjitha se s'te genjej,(ste genjej yo)
ti nenshkruaj lidhjen e vitit
te marresh dashurine e instiktit.

Kam menduar per nje fjale
qe goja jote kurr se tha
sa te veshtire e ke tipin tim
pse ben kot vipin
paramendo se une ty mbi gjithshka
e kam vënë edhe pse syri nuk e pa
me vjen inat dhe per fajin tat
une bëra hitin

REF:x4
mua do me kesh gjithandej(gjithandej yo)
gjersa une me ty jam edhe kur flej(edhe kur flej yo)
ta kam dhene une celsin eshpirtit
qe te marr une castin e flirtit
nuk ti jap te gjitha se te defrej(te defrej yo)
do ti marr te gjitha se s'te genjej,(ste genjej yo)
ti nenshkruaj lidhjen e vitit
te marresh dashurine e instiktit.


Ky tekst u dërgua nga Eni   AlidaStine   saramkAlida Duka
Featuring: Stine
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Alida - I Wanna Be On
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Wanna Be On".
3. Video është e këngës "I Wanna Be On", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0