Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Alida - Chikita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

19/01/2019

2019-01-19T17:00:10+00:00

Muzika & Teksti:

StineKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Chikita" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alida i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kevin Edmond. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

SEXY MAMACITA
Goza gozo gozemos juntos nena
Mueve muevo rompamos las caderas
Atrevete yo me atrevo y pasemos
( otro nivel)
Seduceme i wanna feel your love
Ojos de gata me encandilan me arrebatan
Y con tus garras de tigreza a mi me atrapas
Sigamos los dos vamos Chiki sin prejuicios
Jugemos tu y yo a ese juego del amor
Chikita bonita sexy mamacita
Chikita bonita sexy mamacita
Chikita salvaje hazlo con coraje
Chikita bonita sexy mamacita
Te agarro fuerte del pelo muerdeme tu a mi
Mientras rajunias mi espalda yo te hago sentir
Mirame chikitita como gozo mientras tu me exitas
No pense que era tanto este gozo me provoca llanto
Dejame respirar que ya voy acabar tu me vas a matar
(ay dios)
Me voy a transformar en un fuerte hurracan yo te voy a saciar

Ojos de gata me encandilan me arrebatan
Y con tus garras de tigreza a mi me atrapas
Sigamos los dos vamos Chiki sin prejuicios
Jugemos tu y yo a ese juego del amor


Chikita bonita sexy mamacita
Chikita bonita sexy mamacita
Chikita salvaje hazlo con coraje
Chikita bonita sexy mamacita

Seguimos desatando como locos sudando
Se que tu estas gozando
Lo que yo te estoy dando
No lo puedes creer no pares sigue asi fuerte mami
No lo puedes creer no pares sigue asi fuerte mami

Chikita bonita sexy mamacita
Chikita bonita sexy mamacita
Chikita salvaje hazlo con coraje
Chikita bonita sexy mamacita

Ey Kevin Edmond
Big up Lurro
Subelo mr Castello

Chikita bonita sexy mamacita
Chikita bonita sexy mamacita
Chikita salvaje hazlo con coraje
Chikita bonita sexy mamacitaMë Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet